RSS
Video

Porosia e Fehmi Lladrovcit

12 Aug

Vendosmeria e Fehmi Lladrovcit eshte nje shembull se si luftohet per liri.

Advertisements
 
1 Comment

Posted by on August 12, 2012 in Uncategorized

 

One response to “Porosia e Fehmi Lladrovcit

 1. Haxhi Kuçi

  September 3, 2012 at 11:34 am

  Njeri si kete ende nuk kam pare ndere shqiptar,i ditur dhe guximtar i vertete dhe mendje ditur ne pergjithesi.

  Por te ishte gjalle ky njeri si do te reagonte me kete qeveritar tradhetar ?
  Ku na humben flamurin kuq e zi
  Ku na humben himnin shqiptar
  Ku na humben identitetin kombetar
  Ku na coptuan veriun
  Ku na riroberuan Iliriden e Luginen e Presheves.
  Eu Fehmi e Fehmi Lladrovci qe u vrave per tradhetar,e ndoshta nga tradhetaret.
  Ishalla gjaku yt mallkon keta tradhetar.
  Pritet kryengritje gjithe popullore siq ndodhi ne siri dhe si e vran Gadafin .Edhe ne shqiptaret nje gje te tille duhet ta bejm,ndryshe kurr liri nuk ka per te pare shqiptari i vertete.
  Pra fajtor nuk na çenka serbia as europa,pos servilet qe na mashtroin per here me te njejtin sllogan sofist.Fehmi Ladrovci nuk i paska njohur mire tradhetaret,kjo me vjen keq per gjakun qe e paska dhene per keta e jo per popullin e vete qe ja deshti Pavaresin e plote. popullit te mjere
  Nje me bregos per vrajen e ketij trimit ;Ku e diten shkiet se ne cilin pozicion gjindet me te shoqen dhe te vriten ?Dikush mesiguri iu dha informata qetnikeve per te hequr qafes,sepse e kan dite qe ky do ti kundershtonte keta qelbesira per kete kosove siq e kemi.
  Ishalla kjo qeveri e pavareson totalisht kosoven apo me ndoni referendum gjithepopullor e bashkohen me nanen e cunguar.

   

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: