RSS
Aside
21 Aug

                       

 

              Image      Njoftim

Duke filluar nga data 28 Gusht 2013 AA Vision do të ketë në programet e veta emisionet që vijnë nga Malësia e Madhe (Mbishkodra).

I inkurajojmë edhe trevat e tjera që të kenë të njëjtin bashkëpunim me AA Vision .

Së bashku jemi më të fortë dhe i mbrojmë vlerat tona.

AA Vision mund të shikohet në platformën TV ALB kanali i 56-të.

 

Stafi i AA Vision

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 21, 2013 in Uncategorized

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: